KONST / Litografier / Litografi 15306347
nr 1530 6347
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 9/200, bladets mått. 72x53 cm, yttermått inklusive ram: 83x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 mars 2023
kl 20:20:24
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd